| Soelzis a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa imi fac un cont de tumblr si nu stiu ce numea sa-i pun. As dori ceva special si nemaintalnit. Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau.

6 răspunsuri:
| elena999 a răspuns:

Diamond,Bunny

| mony2001 a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa dar sa-mi zici >>>> Sabina, Selena, Stefy. SAU bruneta tha, blonda tha, bruneta XD, blonda XD. nu cred ca o sa primesc fundita dar sper macar sa-ti fi placut numele.

| Soelzis explică (pentru mony2001):

"bruneta tha, blonda tha, bruneta XD, blonda XD."?! WTF?!

| mony2001 a răspuns (pentru Soelzis):

Hey ai cerut nume ti-am dat niste nume pe care le-am stiut daca vrei le alegi daca nu vrei nu!

| Soelzis explică (pentru mony2001):

Cand spun "nume de tumblr" nu ma refer doar la nume de persoane! Pot fi fel si fel. metafore, cuvinte fara sens. In fine. Merci oricum de intentie!

| mony2001 a răspuns (pentru Soelzis):

NPC si scuze ca team deranjat!