| OannaPaullaa a întrebat:

Heii,TPU! Caut cele mai bune site-uri de facut like-uri pe facebook.
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Nita_Raul_1997 a răspuns:

Trebuie sa faci cat mai multe puncte! De exemplu, fa cam 1000 de puncte din Youtube LIke >> acolo faci cele mai multe puncte! Si dupa il lasi sa mearga singur.
Ma refer ca atunci cand iti aduni puncte sa pui pauza la situl respectiv! Merge foarte bine! Succes

7 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Iti recomand addmefast sau poti distribuii prietenilor.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceel_Hunac_1983 a răspuns:

Uite aici cum poti sa faci 500-1000 de likeuri pe zi: http://microjoburi.blogspot.ro/2014/01/promovare-facebook-gratis.html

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri

| codrin98 a răspuns:

Iti recomand www.addmefast.com eu am facut 100 de likeuri in mai putin de 10 min! Funda?

| OannaPaullaa explică (pentru codrin98):

Am cont pe addmefast dar eu am facut 50 de likeuri in 2 zile.

| Nita_Raul_1997 a răspuns (pentru OannaPaullaa):

Trebuie sa faci cat mai multe puncte! De exemplu, fa cam 1000 de puncte din Youtube LIke >> acolo faci cele mai multe puncte! Si dupa il lasi sa mearga singur.
Ma refer ca atunci cand iti aduni puncte sa pui pauza la situl respectiv! Merge foarte bine! Succes

| Nita_Raul_1997 a răspuns:

Da caut un site