| IoanaSorina a întrebat:

Heii TPU! happy Nu stie careva, sau nu aveti o poza cu o fata si un baiat intr-o masina, fata e la volan si tine mana pe schimbator, si baiatul peste a lui :3 N-o mai gasesc. sad Sau daca nu aveti asta, sa fie si altele de genul.
Funda!

2 răspunsuri:
| Scintilla a răspuns:

Buna,din pacate nu prea am timp sa caut dar uite una, daca te pricepi la photoshop se poate retusa si chestia cu mana fetei. http://blogs.windsorstar.com/2013/05/23/woman-of-steeles-need-for-speed/