| Idk007 a întrebat:

Heiii.Maine fac 13 ani ma gandeam sa ies cu colegii la Pizza Hot.Adica am auzit de oferta aia a lor.Pot sa comand eu una si restul de vreo 28 pentru ei gratis?laughing)

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu. Trebuie sa comandati minim o pizza de persoana, restul sunt gratis. Adica daca sunteti 29, platiti primele 29 de pizza si apoi primiti restul gratuite (daca mai vreti).

| CautNume a răspuns:

Mai bine mergi inainte si intrebi.La multi ani!

| MBG a răspuns:

As vrea eu, dar, din pacate, nu e asa tongue

| traveler a răspuns:

Da,nu nu stiu. Insa stiu ca pot sa iti urez LA MULTI ANI!

| Larisssaa a răspuns:

No O_o

| kiv1990 a răspuns:

Nu cred

| Mihaii24 a răspuns:

Nu prea cred...o-o

| Bibbi1912 a răspuns:

La multi ani in primul rand.laughing Pai eu nu am auzit de oferta dar nu cred ca se poate. Si nu cred ca pot manca toti o pizza intreaga. Mai bine unii o impart sau sa isi ia 3 pers, daca le ajunge o pizza mare. Gasesti solutii pe momentlaughing

| valentino52 a răspuns (pentru Bibbi1912):

Stii ca pizza normala de la Hut are diametrul unui DVD nu? laughing ce sa mai imparta la ea... oricum e minim o pizza de persoana, restul sunt gratis (daca mai poti pe asta se si bazeaza ei. nu poti sa iei acasa).