| Allysson a întrebat:

Hey.as vrea sa ma tund gen mai scurt in spate si mai lung in fata cam pana la umeri si am ochelari tongue... vreau fara breton tongue.credeti ca ar merge? aa si vreau la vara sa imi fac suvite big grin ce ziceti

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Incarca aici o poza de a ta si poti incerca diverse frizuri.
http://www.taaz.com

| corinusdeplus a răspuns:

Intra pe taaz si incearca diferite nuante la par si frizuri.E un site super.Si nu uita in primul rand trebuie sa-ti placa tie si pe urma celorlalti...