| Ea.e. a întrebat:

Hey! Cine se uita la "Cameleonii" pe Acasa?
Eu ma uit, dar unele episoade nu pot sa le vad, ca sunt plecata.
Stie cineva daca le pot vedea online? (Dimineata in reluare nu pot sa ma uit ca sunt la scoala )

De ex. am pierdut episodul 5, de marti si nu pot sa il vad nici pe cel din seara asta.

MS sad

48 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Intri pe youtube
si scrii acolo Camaleones capitulo 5 si are 4 partzi, fiecare parte tine 9 minute si ceva
scrii Camaleones capitulo 5 si part 1
dupa aia tot asta te uitzi pe randhappy
si eu asa ma uit kn pierd un episod

| Ionutzsa a răspuns:

Le poti vedea pe youtube :D
Eu n`am rabdare sa le vad la tv;;) sau n`am timp
si ma uit pe net dinainte.

Daca nu ai vazut un episod, intri pe youtube si scrii "camaleones capitulo ** ", episoadele sunt impartite in parti de aprox 10 min;;) dupa ce te`ai uitat la partea 1 din "capitol", te uiti la urmatoarea si tot asa.

uite aici ep pe care l`ai pierdut de marti -> http://www.youtube.com/watch?v=j9XIEkqLqnM

| cssandreea a răspuns:

Incearca sa te uiti pe Youtobe...Cred ca gasesti episoadele si traduse in lb.romana. Sper ca te-am ajutat! Funditza...plizzz!

| Pupily92 a răspuns:

Cameleonii este redifuzat dimineata la ora 9.pacat...si eu sunt la scoala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti cum sa scriu ca sa il gasesc tradus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spuneti cum sa scriu ca sa il gasesc tradus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net ca sa nu pierzi niciun episod...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ora se da reluare cameleonii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe net ww.esmas.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super tare filmul dar tot mai tare era dona barbara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. il da in reluare a doua zi la ora 9; 30 sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta, episoade din Cameleonii, respectiv ce episod vrei adica 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 daca nu merge nu stiu stai mai mult la televivor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe you tube da pe primul site si cauta camaleones capitulo 7 si da pe primul site :camaleones capitulo 7 parte 1 si pentru cel de azi faci la fel numai ca scrii camaleones capitulo 15 /si dai camaleones capiyulo 15 pentru 1 (nu prescurtez eu ci asa este scris) acola ai tot.Eu nu fac prescurtari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa vezi episodul pe google daca aflu iti spun promit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa il vad episodul nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie site-ul emisiunii acasa si vezi acolo ca scrie cameleonii si gasesti acolo ce episod vrei...cared ca te-am ajutatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma uit caci ini place si o iubesc pe sol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma uit, si vreau sa le vad pe toate, si o iubesc pe fata directoarei scolii, sand bartolome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube camaleones capitulo 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti pe youtube episoadele care nu leai vazut succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti sa le vezii pe www.cameleonii.com dar nu stiu daca apar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube poate gasesti dar trebuie sa stii spaniola ca nu sunt traduse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la 9 dimineata dupa ziua cand ai ratata episodulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr pe youtube. stie cineva de unde pot as fac rost de primul inceput la cameleoni?:S
. vreau sa o descarc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu poti sa il vezi in seara asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google cameleonii si care episod vrei si dai la episodul complet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H46ygj6f6j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

H46ygj6f6j

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraieriloruitati-va pe triluliluscrieti cameleonii trilulilu episodul care vreti si va da! doamne ce narozi sunteti

Întrebări recente