| Mothafuckaa a întrebat:

Hey lume! Imi doresc ceva cu adevarat, dar nu stiu daca acel ceva exista cu adevarat da sunt sigura ca intro tara exista cu siguranta.Ce ar trebui sa fac ca sa il pot avea?

Răspuns Câştigător
| Georgi6747 a răspuns:

Ar trebui sa te documentezi despre acel ceva si daca in vei gasi intr-o zi cred ca ar trebui sa te duci dupa el pentru ca ai putea regreta pe viitor. Sper ca te-am putut ajuta. happy

5 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Pai ce este acel "ceva"?

| almirock a răspuns:

Alergi după visele tale până în pânzele albe!

| CatalinaMendea2002 a răspuns:

Simplu...Ai nevoie doar de ceva care sa iti creeze acel ceva pe care ti=l doresti.Stiu ca fizic nu se intelege ce am zis, dar mai stiu ca fiecare intelege undeva acolo in interior(la unii chiar foarte adanc... Epic COMMENT!