| devor a întrebat:

Hey...stie cineca cum pot trimite un mesaj pe tumblr?

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Intri pe blogul persoanei respective si in dreapta sus, exact langa butonul de "Follow", ai o iconita mica care seamana cu un mesaj. Dai click acolo si selectezi "Ask" sau "Send fan mail".

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Unde scrie ask.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe blogul persoanei respective si in dreapta sus, exact langa butonul de "Follow", ai o iconita mica care seamana cu un mesaj. Dai click acolo si selectezi "Ask" sau "Send fan mail".

| Deliiiia a răspuns:

Intri pe pagina persoanei respective si apesi pe Send a Fan Message.

| Ravenborn a răspuns:

Păi, dai la mesaje (în dreapta la căsuța aia-dashboard) și la "Send Fan Mail", dreapta sus.