| mario1988 a întrebat:

Am 10 ani si toti de la scoala, casa, prietenii imi zic sa ma ingras am 25 de kg, ce ar trebui sa mananc si daca imi ziceti de calorii cam cate ar trebui sa consum sa imi ziceti sau cum sa imi dau seama cate calorii consum sa nu radeti daca am greseli gramaticale

Răspuns Câştigător
| PufoshenienexT a răspuns:

Foarte multe grasimi si dulciuri in special ciocolata

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Ai putea manca mult la pranz impreuna cu cateva dulciuri si sa mananci foarte mult seara.O zi frumoasa sa ai

| mario1988 explică:

Multumesc:X

| AlexLoveMRRRRRR a răspuns:

Sa te ingrasi este foarte simplu ai grija sa mananci dulciuri, prajeli si seara cipsuri, etc laughing crede-ma o sa te ingrasi rapid asawinking succes... funda?

| lovesMt2 a răspuns:

Cam 1300 pe zi si ce-i care isi bat joc de tine sunt niste incapabili mintaliwinking oricum nu ar trebui sa iti pese!