| CristinaCriss222 a întrebat:

Am o intrebare:Cum pot strange bani repede? (imi strang bani pentru un telefon nou) Dau Fundawinking

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Strangi bani din alocatie, mergi cu colindul si daca e ziua ta de curand o sa strangi ceva. Eu am facut in felul urmator: Am strans jumatate din duma care trebuia si parintii au mai pus jumatate happy

| LauraBirca07 a răspuns:

Pai poti sa vinzi diferite lucruri (de exemplu acum ca tot vine craciunul poti vinde globulete poti gasi tutoriale pe internet pentru asta )sau chestii gen
primesc funda?