| Ccaattaa11 a întrebat:

Hey TPU!happy
As vrea niste idei de halloween,adică costume,decorațiuni,jocuri specifice, mâncăruri... Dau funda big grin:*

2 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Păi, costume: Vampir, vrăjitoare, hm, lup. Sau poți să-ți pui ceva mască. Jocuri, păi, sunt cam aceleași ca și în mod normal, i guess. Să prinzi mărul cu gura dintr-un lighean cu apă e cel mai, cum să spun eu, folosit joc de Halloween. Și, eu anul trecut mi-am luat din Lidl tot felul de mâncăruri de Halloween. laughing

| Sociopat a răspuns:

Poti sa te costumezi in gimp