| Rusu_Cozmin_1995 a întrebat:

Hey TPU
Cand intru pe minecraft pe un server imi nscrie ceva gen pentru logare folositi comanda /register parola resumeparola
Aici ce trebuie sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnToNiO12o a răspuns:

Trebuie sa scrii /register CeParolaVrei ParoaDinNou. Intelegi? Si cand mai intri pe server scrii doar /login ParolaPusa.

2 răspunsuri:
| Flavyw111 a răspuns:

Scri pe chat: \register şi eşti înregistrat. De fiecare dată când acceseze acest cont scrii \login

| SkillZ24 a răspuns:

Este ca o inregistrare, inri in chat si scrii /register password password password este un exemplu de parola), apoi scrii /login pasword. Sper ca te-am ajutat happy.