| xKoRy a întrebat:

Caut ficuri sasusaku +18 in care sa inceapa cu sakura care e batuta de sasuke stiti voi si dupa se indragostesc bla bla bla. Poate stiti voi. A da si puneti linkul daca aveti idei.

Răspuns Câştigător
| pusycatdolls a răspuns:

Floarea de lotus este un fic lung. Are 39 de pagini. Funda?

| roxutza2010 a răspuns (pentru pusycatdolls):

Intr-adevar este un fic super acum ca a aparut si partea a doua

5 răspunsuri:
| Lluuminitaa a răspuns:

Ce, cum, unde, cand? a aparut sezonul 2? vreau si eu link plz big grin multumesc anticipat

| Ellzişor a răspuns:

Http://sasu.fairtopic.com/t1591-floare-de-lotus16

Nu e chiar +18, dar începe aşa cum vrei tu. Sincer este o poveste superbă, ar fi păcat să nu o citeşti.

| Kiri a răspuns:

Buna. Uite un forum SasuSaku : http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum
Sunt ficuri interesante, sigur vei gasi tu ceva :D

| ErianaCS a răspuns:

Http://sasu-saku.forumhit.ro/

Ceva de genu sunt ficurile autoarei Aly Rose, nu cred ca vei fi dezamagita ^^.