| AduMrr a întrebat:

Ce as putea sa fac pentru a nu ma mai plictisi? straight face

10 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Da-te cu capu' de ghiuveta

| JamilaGizeh a răspuns:

Sau taie niste felii de sapun si mananca-le pe paine. happy

| SasukeCS2 a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Incerci sa o omori laughing?

| JamilaGizeh a răspuns (pentru SasukeCS2):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde locuiesti. Poti merge la "explorat" orasul, cel putin partile pe care nu le cunosti.
Culege flori, fa ceva handmade - bratari, lanturi (impletite), daca ai vreun rau in apropierea casei poate mergi la baie/pescuit.

| SasukeCS2 a răspuns:

Eu ca sa nu ma plictisesc ma joc http://woi.perfectworld.com/

| catosp a răspuns:

Te apuci de fund si tzopai...

Răspuns utilizator avertizat
| alex310 a răspuns:

Iesi cu prieteni la un suc, du-te la piscina, vizioneaza un film, etc

| bogdanlex a răspuns:

Ce glume mai au unii de pe site, te doare mintea