| NiculaLoredanaAndreea a întrebat:

Hey TPU, eu si colegii mei am vrea sa mergem intr-un fel de tabara in scoala altfel. Intrebarea este, aveti idee unde putem merge, astfel incat sa vedem si ceva, iar cazarea sa nu depaseasca 100-150 lei? Mentionez ca suntem in judetul Sibiu.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Sebeș - Alba Iulia, sau Deva (cetate, aquaparc) - Hunedoara (cetate, lacul Cinciș) etc.
Sunt aproape, sigur găsiți cazare (și cu mic dejun) până în 150 de lei pe o cameră dublă, pe noapte. (dacă socotești pe două zile, dar pe persoană, e același preț!)