| XDDydyXD a întrebat:

Mă plictisesc de moarte și singurii mei prieteni sunt plecați în vacanţă... Temele de vacanță sunt făcute de mult rolling on the floor.Nu am chef să văd un film sau să citesc o carte.Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Dexu a răspuns:

Heii. Iti recomand sa suni un prieten si sa il inviti la tine. sper ca te-am ajutat Funda?

6 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Apropo de unde esti?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Raspunde la intrebari pe TPU

| davidiu a răspuns:

Pai depinde, fa ce iti place

| Danyela24 a răspuns:

Pai incearca sa te bucuri de vremea de afara(cat mai este frumoasa), sa faci treburi de fata cum ar fi sa te ocupi de manichiura, diverse lucruri pe care le face o fata(o fata plictisita ce-i drept) incearca sa iti gasesti noi hobby-uri

| Maria321R a răspuns:

Plictisestete incontinuare laughing