| ana072001 a întrebat:

Maine imi fac ziua de nastere si nu stiu ce activitati sa organizez sad... deci, help me please! Tin sa precizez ca persoanele pe care le invit sunt foarte nebune si energice, deci...

Răspuns Câştigător
| boogie16 a răspuns:

Hey...eu zic sa faci activitatile sa fie cat mai distractive cum ar fi:
-sa pui apa intr-un lighean si multe mere acestia va trebui sa ia merele cu gura,iar cine ia cele mai multe castiga
-barbiereste balonul(pui spuma de ras pe un balon iar acestia trebuie sa barbiereasca balonul cu lama de ras, iar cine reuseste pana la sfarsit fara sa se sparga castiga
-agata cu o ata subtire o bucata de prajitura sau mai stiu eu ce iti vine tie in cap iar doua persoane, o fata si un baiat trebuie sa manance tata prajitura(asta va fi cel mai distractiv)
Ceva mai simplu:
-concurs de mima
-fete flori
-adevar, provocare, procent sau sarutare etc