| Baschetbalistu_Andrei_1996 a întrebat:

Salut, astazi e ziua mea de nastere. Si am nevoie de ajutorul vostru. Avand in vedere ca ziua mea de nastere este pe timp de pandemie si suntem in izolare, efectiv nu stiu cum sa mi-o organizez. Ce sugestii aveti voi? Help me, va rog.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mori dacă nu ți-o ții într-un an? laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să organizezi, ar însemna să inviți la tine prieteni.
Aceasta nu este posibil acum în timp de pandemie coronavirus.
Dacă ai acces la Skype, Hangouts, să faci o întâlnire online, teleconferință cu toți prietenii de o dată la o anumită ora a serii după ce i-ai invitat prin email în prealabil.
Cu această ocazie îi poți invita din timp la recuperarea, celebrarea ei cu întârziere, în prima duminecă după ce încetează starea de urgență.

| Zorn a răspuns:

Intrii pe Zoom/Messenger/Wapp cu prietenii si faceti un video call, vorbiti, glumiti etc.
Acasa, daca te plictisesti, poti sa faci un tort cu familia, sa puneti putina muzica.