| smile20000 a întrebat:

O intrebare de curiozitate : voi de ce il urati pe Justin Biebar
(eu stiu de ce il urasc eu dar vreau sa stiu de ce il urati voi)

7 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Se vede ca il urasti pentru ca ai i-ai scris gresit numele. Eu il urasc pentru ca mi se pare ca este prea infumurat.

| xlmpq a răspuns:

Pentru ca e prea increzut, pentru ca e fetita... laughing

| queerkulture a răspuns:

Eu o sa-ti spun de ce nu-l urasc.
La inceput normal ca mi se parea antipatic. Dar am stat mai bine si m-am gandit: hei, tipu' apna la urma are voce, arata bine si nu a facut niciun rau nimanui. Ok, muzica lui mi se pare de ****, dar cine stie, poate in timp o sa se orienteze spre alte stiluri.
De curand am vazut ca si-a facut al doilea tatuaj. Cati tipi de 17 ani cunosti care au deja doua tatuaje, hmm? Nu toti au cojones pentru asta.
Toata lumea-l face gay (de parca ar fi o insulta), dar "moare fetili dupe el". Ma amuza extraordinar cand mai vad cate un cocalar gras care rade de "poponarul ala de justin beiber", care a fost cu mai multe tipe decat o sa aiba parte cocalarul in toata viata lui.

| fdhgcvnb a răspuns:

Tu de ce il urasti?
happy

| francesca89 a răspuns:

Mie mi'e indiferent...am treburi mai importante in viata, asa ar trebui sa aveti si voi.prostiile astea arata ca nu sunteti cu nimic mai presus.cheers

| GirlOfDeath a răspuns:

Eu il urasc pentru ca din vina lui si a lui Lady Gaga,care sunt supra-evaluati,lumea nu baga in seama artisti reali cum ar fi High and Mighty Color,trupa japoneza dar care are stil,sau The Veronicas, trupa britanica cu mult talent.
Plus, Justin Biebar este doar un copil aparut peste noapte.

| dreamygirl_5553 a răspuns:

Sunt de acord cu xlmpq, e o fetitzza.