| Mariaღ a întrebat:

De ce il urati pe Justin Bieber? Ok nici mie nu imi place de el dar nu il urasc. Vreau sa aflu si eu parerea altora. happy

Răspuns Câştigător
| itscloudyoutside a răspuns:

Neeh, eu nu-l urăsc pentru că n-am cum, n-am motiv. Nu-l cunosc personal, nu ştiu ce fel de om e, deci n-am nimic cu persoana lui, e doar un prunc ca oricare altul care vrea să se facă remarcat. Singurul lucru pe care-l urăsc e muzica lui de rahat şi faptul că a ajuns atât de faimos pentru nimic. Sunt o mulţime de oameni care au de 1000 de ori mai mult talent decât el şi aproape nimeni nu-i cunoaşte, iar asta nu mi se pare deloc corect.

| FadetoBlack a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Perfect de-acord cu tine!

10 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Nici mie nu imi place de el dar nu am cum sa-l urasc pentru ca nu il cunosc in viata reala.

| FadetoBlack a răspuns:

Hmm. categoric nu-mi place de fetiţa retard cu succes. Nu ştiu e prea fetiţă, feminin Nu ştiu. dar nu-mi place, şi încă ceva... cică cucereşte fetele... pe mine sincer nu ma cucerit laughing
baftăă

| Kyrie a răspuns:

E gay si de aia

Nu am eu nimic cu el, asta e ceea ce considera adolescentii, ca cica e gay happy_)_)

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Unii sunt gelosi pe faima lui si mai au un motiv:cucereste fetele!

| KaTaNa97 a răspuns:

Nu e gay deloc...multa lume e foarte geloasa pe faima lui, vocea lui si bafta lui la fete..pe unele nu le-a cucerit. dar majoritatea fetelor sunt cucerite. e un baiat talentat..bravo lui

| InimaGingasha a răspuns (pentru KaTaNa97):

Adevarat straight face. nici eu nu am nimic cu el deci nu merita sa il luati de prost ca e fetita! Nu v-a facut nimic rau. bye!

| SilentJoker a răspuns:

Al doilea motiv e mai plauzibil happy Adica o **** pe Selena Gomez de o indoaie laughing

| JokerV a răspuns (pentru SilentJoker):

Are cu ce?>? poate cu dildo.

| SilentJoker a răspuns (pentru JokerV):

Cine stie, cunoaste big grin