| SimpluAndrei a întrebat:

se apropie ziua mea si ai mei mi-au zis ca imi pot lua ce vreau intre 1000 si 2500 lei, eu m-am gandit la un Galaxy S4 zoom sau un Galaxy Camera si un MP4 smart Samsung care ajung impreuna la 1900 lei din acestea ce im recomandati? Acestea sau altceva?

9 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Iphone 5s sau un Samsung galaxy s4-note 3 + un ceas inteligent. funda?

| SimpluAndrei explică (pentru bogboy101):

Un buget de 1000- 2500 lei

| bogboy101 a răspuns (pentru SimpluAndrei):

Pai la 2500 lei te incadrezi.ca iti da ceasul bonuslaughing

| SimpluAndrei explică (pentru bogboy101):

Note 3 e 3100 lei

| bogboy101 a răspuns (pentru SimpluAndrei):

Gasesti sh si la 2500 lei si de la firme la 2500 lei.dar recomand iphone 5s ipad air. acum tu alegi.sau un sgh s4 nu s3 nu mai merg jocuriile pe le

| bogboy101 a răspuns (pentru bogboy101):

Nu e ma la 3000 lei uite aici: eu tot ce iau dupa net de aici iau http://www.it-shirt.ro/......werom.html
e un prieten de-al meu patronul serioasa firma.

| andruschi a răspuns:

Pai zi cati ani ai. Si ce telefon ai acum?

| SimpluAndrei explică (pentru andruschi):

Fac 12 si am galaxy trend lite

| Eduard_David_1999 a răspuns:

Cuparati iPhone 5S ca e mai bun (parerea mea)