| LovKid a întrebat:

stiu ca e o intrebare cam stupida.la liceu iti trebuie carnet de note? daca da unde se gasesc.la xerox?

Răspuns Câştigător
| roxyana03 a răspuns:

Buna, si eu sunt la liceu,, in clasa a9a, si da iti trebuie carnet de note, si da de la Xerox il iei, si eu mi-am loat zi carnet. ma costat 1Leu, acum nu stiu cat costa la tine, dar nu mult:*. bafta la skl:*

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da,iti trebuie, stai linistita, o sa-ti dea de la scoala happy

| cristina_6005 a răspuns:

In principiu, gasesti la orice librarie. Ii pui poza si il duci la vizat si stampilat, multi profesori fac urat daca nu ai carnet.