| LolaLoVeCrazy a întrebat:

vreau si eu niste statusuri noi cool, funny...stiti, dar nu din astea care le gasesti peste tot...

4 răspunsuri:
| WhatMeanLove a răspuns:

1. Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja…

2. Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

3. Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…

4. Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care…

5. Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun…

6. Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…

7. Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa!

8. Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi…

9. Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata…

10. Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea…

| LolaLoVeCrazy explică (pentru WhatMeanLove):

Eu am zis cool funny..ma rog

| кℓaяa a răspuns:

Secretul vietii nu este sa ai tot ceea ce iti doresti, ci sa-ti doresti tot ceea ce ai.

| Tronaru_Deea_1993 a răspuns:

Din parul tau lung si des un paduche am cules!