| username010000000 a întrebat:

Heyy happy Eu si niste prietene pregatim un joc cu provocari. Ce recompense sa dau? P.S trebuie sa fie 9 si diferite.

FUNDA

2 răspunsuri:
| MyNameIsJohnny a răspuns:

1. Un pahar cu limonada. 2. O punga mica de chipsuri. 3. O doza de cola/sprite/fanta. 4. O bratara facuta din elastice 5.Un fruct. 6. Un pahar cu apa rece. E caldura. 7.O prajiturica! 8. O bomboana/drops 9. Sa aleaga ea/el provocarile runda aceea.
10. Sper ca ti-am fost de ajutor! laughing 11. Daca da, astept fundita! happy

| LOWhpee a răspuns:

Coca-cola, 1 leu, chipsuri, pepsi,