| Sk8kOsMyN a întrebat:

Hi TPU! Pls spuneti-mi si mie niste idei de >razbunarehappy(pentru un gras care se dadea la o colega si vreau sa o ajut pe fata aia sa se razbune). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| george10 a răspuns:

Poti sa iei o punga de cipsuri paprika si sa pui in ea boia si ardei iute acasa. si la scoala il servesti. si cineva tine usa de la baia baietilor. sau ii lipesti o moneda de 10 bani pe jos...

4 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

N-ai si tu niste cocalari in blog sa le dai o bere la pet ca sa il bata pe ala? laughing

| theorizer a răspuns:

Momentan fat frumos e indisponibil, o fi in vacanta sau in delegatie day dreaming
mai bine il cantariti pe ala inca o data, nu zic ca nu-i gras, dar poate ca nu-i chiar asa de gras thinking

| PunkLollipop98 a răspuns:

Razbunarea e arma prostului.De ce sa te razbuni? Crezi ca el nu iti va plati cu aceeasi moneda intr-o zi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bate-l pana nu mai stie cum il cheama