| lollopop a întrebat:

Hi5 sau Facebook?
Argumentati.

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Facebook-acolo chiar sunt profile REALE ale unor vedete si le poti contacta! am vbit deja cu cateva personalitati din Romania in privat.hee hee

| IrinaAndreea a răspuns:

Pro Hi5 - pentru ca m-am obisnuit cu el, pentru ca am multe vizualizari si aproape toate cunostintele mele au, pentru ca poti sa iti pui skin-uri
Contra Hi5 - s-a cam umplut de pitzipoance si cocalari, dar eu n-am treaba cu ei; atat timp cat nu am asa ceva la prieteni, n-au decat sa existe.

Pro Facebook - e mai serios, arata mai "profesional", nu e asa de populat inca de persoanele mai sus amintite, vezi mai repede "tot ce misca", ai multe aplicatii amuzante si jocuri mai frumoase
Contra Facebook - toate profilele arata la fel (albe), nu-mi place Farmville.

| mih5a a răspuns:

Facebook-complexbig grin

| dany7 a răspuns:

Am si hi5 si facebook pe hi5 rar cand intru dar pe facebook zi de zii cau pagi oficiale ale vedetelor jocurile sunt faine, cauti profiluri cu poze caraghioaze(te caci pe tine de ras laughing ). Nu spun ca pe hi5 nu este fain dar eu prefer Facebook

| roberta_3262 a răspuns:

Buna! Am si Hi5, dar si Facebook.Sincer Facebook imi place pentru. ca sunt mai multe si mai interesante jocurile.Nu spun ca pe Hi5 jocurile nu sunt faine, doar ca mie personal imi place Facebook mai multtongue.Parerea mea. Te pup.

| mariaw a răspuns:

Facebook, pentru că e pe trendsmug

| Lalala a răspuns:

Am si una si alta dar facebook e mai misto ca acum toti au si poti vb cu eismuginainte nu imi placea dar acum il adoooor