| ALEXANDRA1356 a întrebat:

Facebook sau hi5?
Argumentati.happy

17 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Amandoua. Hi5 e super tare [la profil], iar Facebook la aplicatii, adica vezi ce fac vedetele care-ti placa, filmele, activitatile, fancluburile, etc. Eu sincer le-as alege pe amandoua, tu?

| Andruza a răspuns:

Facebook
E mult mai fain decat hi5
Hi5 acum ni se pare aiurea
Facebook-ul in schimb mi se pare mai fain si dintr-o data toti si-au facut conturi oh go on
love struck

| Bloomy a răspuns:

Facebook big grin e mai ok thinking zic eu, are si mai multe aplicatii dragutebatting eyelashes

Am o intrebareblushing tu esti in poza?

| xxdd a răspuns:

Pai. thinking hi5 e invechit. are toata lumea si de obicei acum acolo predomina pitipoancele si cocalrii dornici sa-si arate noile "achizitii", ce masina si-au mai luat si ce smecheri sunt eichatterbox
Si facebook.deja nu mai esti cineva daca n-ai facebook.

| L7L a răspuns:

FACEBOOK clarlaughing mai vrei si argument? pai toata lumea il folosestelaughing

| birdie14 a răspuns:

Facebook-e mult mai misto ai jocuri jmechere, nu ti se blocheaza ip...

| Dianafamous a răspuns:

Mie imi place mai mult hi5`u love struck
nu stiu m-am obisnuit cu el love struck
e chiar tare, facebook`u nu-mi placethinking
Jocurile mi se par aiurea :d
asta e parerea meahee hee

| Blackwoman27 a răspuns:

Hi5 e cel mai tare

| George1510 a răspuns:

Blog;))...am renuntat la site-urile de socializare :P

http://georgefilip.blogspot.com/

| bd a răspuns:

Facebook. inca nu au cont toate P! 7z! p0@nc3l3 ( pitipoancele) si cocalarii laughing peace sign

| 541730 a răspuns:

Sa fiu sincera am si una si alta da prefer hi5'ul si nu ma intreba ca nu stiu de ce, pur si simplu ma simt mai bine pe hi5big grin

| sixtythree a răspuns:

Hi5! e mai simplu din punctul meu de vedere

| Allé_3818 a răspuns:

Pai facebook ca ii mai tarelaughing>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook e mai bun decat hi5winking

| Girl72 a răspuns:

Facebook.
Pentru că pe Facebook pot lua legătura cu mai mulţi cunoscuţi. Sunt multe jocuri mai atrăgătoare (din punctul meu de vedere).
Dar şi Hi5 este OK. Adică, eu una sunt mândră că am avut şi cont de Hi5.
Eu privesc Hi5-ul ca pe un "prieten vechi" de-al Facebook-ului.
Şi mai pot spune că Facebook-ul nu va fi niciodată, dar niciodată la fel ca Hi5 (atât din motive negative, cât şi din motive pozitive).

| stefanasofian a răspuns:

Mie una imi place facebook-ul. Acolo joc farmville si mi se pare mai popular si mai...nu stiu...mai fain:X

| Lilith_6398 a răspuns:

Facebook pentru că MAJORITATEA care au rămas pe hi5 sunt cocalari sau piţipoance. sau fetiţe de 11-12 ani.