| yama a întrebat:

Ieri am pus aceasta intrebare: http://www.TPU.ro/......ici-priza/ am primit diverse raspunsuri. Mentionez ca dormitul e scos din discutie, si ascultatul muzicii si butonatul pe telefon cat sa ma tina? totusi, n-am priza.
Daca aveti si alte idei v-as fi recunoscator

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Ia-ti la primul salariu un telefon cu radio, gasesti telefoane foarte ieftine, important e sa tina bateria mult. De exemplu Samsung gt-e2120, sau gt-e2121b(asta are si bluetooth).Le tine bateria cel putin 9 ore in redare. Dar nu ti-as recomanda sa tii ambele casti in urechi, poate nu auzi cum vine vreunul si iti da un par in cap, sau mai rau, nu auzi cum vine sefu`.