| Onlyus a întrebat:

Imi dati si mie niste idei de farse de 1 Aprilie? big grin Plizz!

Funda :*

4 răspunsuri:
| JustAskingBruh a răspuns:

1big grinaca parinti tai beau cafea dimineata punele sare in ea big grin
2:Cand ajungi la scoala zi la un elev sa se uite la el pe piet si cand apleaca capu jos dai un bobarnac in nas rolling on the floor
3:cEA MAI CLASICA zi sa vada daca sunt legate sireturile
4:Mintei pe colegi din clasa caa dam test la o materie si ei sa se pregateasca. sa invete. pana le tuna capatana si dupa aia dupa ce or invatat ata si afla ca nu mai dau test si afla ca e vina ta ar fi bine sa fugi din tararolling on the floor))
5:daca esti mai curajos pune o punga umflata cu aer sum scaunul dascaluluirolling on the floor
6:Sau de ex cum am facut noi am pus cerneala pe scaun si ea cand so pus toata so murdaritbig grin
7:Cand vin elevi pe drum spre scoala si tu esti deja in clasa stinge becurile puneti o masca si cand intra pe usa BA! U rolling on the floor)))))) noi am facut asta si cu profesorirolling on the floor)

| fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd a răspuns:

Dai un mesaj cu "Am ascuns cadavrul, acum ce fac?"

| Onlyus explică (pentru fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd):

Mersii muult!

| Onlyus explică (pentru fdfddfdsdsghmmjnjjjhsdsfd):

Merge si de Haloween, nu? happy