| Al33 a întrebat:

Imi petrec revelionul cu cele mai bune prietene ale mele fiind 4 ne mai certam cateodata...:
Ce ziceti sa facem ca sa ne distram?
Cum sa facem sa nu ne certam deloc?
Mersi anticipat funda!

3 răspunsuri:
| LarisaAndreea a răspuns:

Buna!
Pute-ti sa dansati, sa ascultati muzica, sa puneti pe o foaie ce ati vrea de la 2011, sa va uitati la TV, sa va jucati un joc (ex: Monopoly, Metropoly, Remi etc.), sa cititi niste reviste, sa stati la PC, sa faceti poze

Pai... Aveti nevoie de o coala alba pe care s-o desenati cu ce culoare ii place fiecareia (o impartiti in patru, si fiecare si-o coloreaza cu culoarea preferata)
Atentie: Trebuie sa fie CREION COLORAT!
Apoi, fiecare pe foaie ei sa deseneze ceva simbolic, prieteniei voastre de ex : o floare cu 4 petale
Dupa ce ati facut toate astea, impachetati frumos foitele si fiecare, cand ajunge acasa si-o pune intr-un sertar.
Si incepand din anul 2011, va propuneti sa nu va mai certati, si sa ramaneti prietene:*

Distractie placuta la revelion si un an nou fericit!

| Pisicuța a răspuns:

PAi faceti ce va place, inlaturati lucrurile care va provoaca certurile, spre exmp. daca uneia nu-i place muzica aia nu o puneti. Cel mai important este sa ramaneti unit si sa nu inlaturati vreo prietena din cauza a ceva. Faceti ce va place cel mai mult!
La multi ani si bafta!

| crissnebb83 a răspuns:

Invitati un dansator (striper) si... distractie placuta