| Carol83459 a întrebat:

Imi poate spune cineva niste metinuri private romanesti pe care sa te poti inca inregistra in afara de:metin2 gx si metin2 united? cel mai fain funda

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Metin2 rival e cel mai tare

3 răspunsuri:
| FFabi17 a răspuns:

Rop-network cel mai tare metin privat nu esueaza nimica la fierar si in + masca emotiei si frizuri 0 yangwinking

| adilazar98 a răspuns:

Xperiment metin2:king4,king 2, king, otele la shop, lvl max 127(intr-o zi faci 100-110 Funda? a da si uite site:http://xperiment.servegame.com/

| tdrvic19 a răspuns:

Metin2online e abia aparut si e super