| pascani98 a întrebat:

Imi puteti spune ingredientele pentru fumigene facute acasa? in afara de mingea de ping-pong invelita in staniol.

2 răspunsuri:
| Websters a răspuns:

"Ungi" mingile de ping-pong cu rasina de brad iar apoi le invelesti cu folia de aluminiu/staniol. Cand le ve aprinde vor degaja mult mai mult fum, iar pe langa aceasta vor avea si un miros placut, datorat rasinii.
De asemenea, pot fi si infricosatoare datorita faptului ca atunci cand ard, rasina de pe acestea pocneste

| Rebbeccca a răspuns: