| ŞoSeŢeL a întrebat:

In ce episod din FullMetal Alchemist Brotherhood, Ed ii da lui Winry o cutiuta albastra? Nu stiu ce e in ea dar stiu ca i-o da (sau cel putin asa am vazut aici min 0:10 http://youtu.be/-zn7AW4LoYU ). Va rog raspundeti cat mai repede

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

E din OVA. Sunt patru OVA-uri (Fullmetal Alchemist: Brotherhood Specials) cu detalii despre personaje. Scena cu cutiuta albastra este din al doilea(Simple People/Shinpuru na Hitobito) despre cerceii lui Winry. Nu spun mai mult ca sa nu stric placerea vizionarii.

Întrebări recente