| JustMeFlory a întrebat:

La ce cadouri va astepati acum de sarbatori? Si voi ce anume daruiti?happy

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daruiesc iubire, daruiesc intelegere, daruiesc bunatate si primesc acelasi lucru. Cel mai mare cadou este sanatatea. Daca nu o ai pe ea nu poti face nimic. Celelalte sunt maruntisuri.

| Barajag a răspuns:

Mie imi place ca cei din jurul meu sa primeasca intelegerea de care au nevoie si apoi restul vine de la sinebig grin

auran
| auran a răspuns:

Ce mi-as dori eu ar fi mai multa liniste in capsorul meu agitat... de daruit in afara de cadouri as incerca sa le daruiesc celor dragi linistea si intelegerea ce o asteapta de la mine dar, este mai greu (desi voi incerca) pentru ca se leaga de ceea ce-mi doresc eu...
Dar tu ce-ti doresti draga mea?

| JustMeFlory explică:

@alexdop nu vrei sa iti fac eu un cadou?happy

| JustMeFlory explică:

Eu vreau o trusaaa mareee de farduri...si o sa daruiesc cadouri in functie de fiecare membru...happy

| VladyCristian a răspuns:

Cred ca mi-as dori ceva banal... un lantisor de argint cu initiala prietenei mele. happy Eu cred ca voi darui un parfum super happywinking Tu? happy

| juniper a răspuns:

Am sa-i iau mamei un animalut de plus, iar eu nu stiu ce vreau de Craciun, mama a zis ca va fi o surpriza.

| alexdop21 a răspuns:

De cadouri nu pot vorbii pentru ca nu are cine sa imi faca nici un cadou, ce imi doresc este sa pot ajunge acasa anul asta, ceea ce e imposibil, si sa fim sanatosi atat eu, cat si familia mea!

| andreig a răspuns:

Intai sa primim! De daruit, daruim la anul laughing

| BuLLetBtwin a răspuns:

Pai eu cred ca o sa primesc un PSP si inca nu m-am hotarat ce sa fac cadou.

| Altair22 a răspuns:

Sincer? Un ursulet de plus pentru colectia mea happy si vreau sa-i dau nume " Zymmbo " big grin

| Aero_2277 a răspuns:

Eu ce ofer si ce mi se ofera? e o intrebare buna.
Da, eu am sa ofer de Craciun cadouri scumpe de calitate si de firma.Mai pe scurt am bagat 50 de milioane in caduori, nu ma satur si nici nu ma intereseaza, pentru ca eu primesc foarte multe si foarte scumpe si de calitate:d asta e nu vreau sa ma dau mare dar imi place la nebunie asta si nu vreau sa renunt la banii si la cadouri de milioane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu vreau nimic. In schimb, bintui prin supermarket si umplu desaga in fiecare zi. Azi iau niste chestii, miine vad altele... pina la Craciun o sa string suficient "material", dupa care incep sa impart in pungi ce am luat si in final o sa arunc pungile sub brad. Fiecare o sa stie ce-i al lui, dupa continutbatting eyelashes tongue
Lora, cum adica sa stai singura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii dau doar mamei o pereche de papuci de casa, pufosi!love struck Atat.sad As darui mai multor persoane, si mult mai multe lucruri, dar n`am banilaughing. Se ocupa mami de cadourile pentru restul` si o sa zica [,] ca sunt si din partea mea.

As vrea sa am bani sa-i cumpar si lu` frate`miu o ceva acolo, o guma de mestecatlaughing, sau lu` tati un bradut de masina`rolling on the floor, da` e criiizzzzaa!big grin Eu nu mai astept nimic, mi-a cumparat foarte multe mami in luna lu` decembrie. Astept doar de la iubitu` cevawhistling.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, tu rea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, arata-mi o femeie sa nu fie scorpie rolling on the floor tongue