| YumiSukinanda a întrebat:

La vara as vrea sa fac ceva.o activitate. Si ca sa castig si ceva banuti.ceva de genul: vanzare de limonada cum suna? sau alta activitate dar ce.ma ajutati? funda!

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Eu iti recomand un loc de munca cu jumate de norma la un fast-food sau unde poti sa gasesti e greu pe cont propriu deoarece traim in Romania nu in USA

| mat31new a răspuns:

Daca vrei sa vinzi ceva pe cont propriu, cel mai bine ar fi sa mergi pe tren. acolo gasesti multa lume in spatiu mic si la care poti sa le atragi atentia.

| YumiSukinanda explică (pentru mat31new):

Am 11 ani

| mat31new a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Nu conteaza

| denutza45 a răspuns:

Vinde tei apa flori fructe legume dulciuri