| Andreea_9157 a întrebat:

big grin sunt noua pe aici.In vara aceasta as vrea sa castig niste bani pentru ca as vrea sa incep niste cursuri de Dj si nu am decat 15 ani.As dori sa ma ajutati cu niste site-uri sau chiar daca ati lucrat undeva ca promoter.sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| rob878 a răspuns:

Salut.
Intra aici : http://eca.sh/ptR2 si aici : gomezro.blogspot.com

6 răspunsuri:
| myam33a a răspuns:

Ai putea fi reprezentanta la firme de cosmetice. Lucrezi acasa, nu ai sef, si se scoate bani frumusei + produse care le poti vinde si la fel scoti bani! Cosmetice cum ar fi AVON sau METROPOLITAN! Eu am tot 17 ani si sunt reprezentanta la amandoua. Pot spune ca de aproximativ jumatate de an nu mai depind de ai mei, mi-am starns bani de mers la mare, si de majorat. Akma incerc sa strang de carnetul de soferi, si mi-am luat si haine, am si produse. E soper ok! Daca vrei sa te ajut sa te inscrii sau sa-ti da detalii, intra pe id meu: mya_m3_3a. :*

| Lavu a răspuns:

Fisierulmeu.ro

iti faci cont, pui diferite chestii...compuneri,melodii, video si ce mai sunt pe acolo si iti dau bani pentru fiecare download

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important este sa ai netul pe telefon si sa dai cat mai multe pe internet

| Andreea_9157 explică:

Dar ca promoter nu ati lucrat nicaieri nu?worried

| Andreea_9157 explică:

Ms britneyfanbig grin dar totusi ceva mai sigur nu ai?confused