| Stefanpavel a întrebat:

Ce pot face sa castig niste banuti? Am vreo 14 ani.(Ma refer la ce pot face in sensul de "activitati" de genul vandut limonada si chestii de-astea.)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eventual poate reusesti sa imparti pliante pentru vreun magazin, in rest nu ai ce sa faci pentru ca sub 16 ani nu angajeaza nimeni.

| Clorox a răspuns:

Esti prea mic, nu ai cum!

| Andreeea21 a răspuns:

Ia acum decizia cea mai bună! Fă bani cu calculatorul! Nu e niciun risc! Sistemul nostru de lucru este testat! Poți și tu să fii un om de succes! Doar trebuie să iei legătura cu mine prin acest site: http://bit.ly/2agKSwX
Este el mai bun program de câștigat bani! Am intrat într-o echipă extraordinară, unde m-au ajutat pas cu pas spre dobândirea succesului! De ce să nu profiți acum?

| edihrubiak a răspuns:

Salut pai poti mai multe: 1. Poti sa vinzi pe net ce nu mai ai nevoie etc 2. Poti sa mergi in piata sa vinzi ce ai prin gradina, sau orice vrei. 3. Poti Vinde Limonada cum ai zis si tu. 4. Poti sa ajuti parintii la munca prin casa si le zici sa iti deie 5 --10 lei pe ora. 5.Sau daca, mergi la bunicii tai ajuta-i la treburi (sau spune-le ca ai nevoie de bani si iti vor da)

| Lenesul87 a răspuns:

Vinde tigari la bucata, guma de mestecat