| IM5 a întrebat:

Mai stiti statusuri in care "te iubesc" este scris de exemplu asa : [T][E] [I][U][B][E][S][C]? Plz,ceva mai original, dau funda happy

1 răspuns:
| Kata2000 a răspuns:

73 1Ub35(, ][ ][_ (()) \\// 3 y (()) U. Mai uite altele nu sunt cum vrei tu dar poate iti plac Singurul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa te simti bine acum!
N-am mai vazut p nimeni ca tine, jur, tu cand iubesti parca te muti in omul ala, iti vinzi viata ta dinainte pe nimic si te miri ca mereu suferi si ca niciodata nu-ti gasesti locul. Locul tau nu e in acel barbat, ci langa el…
Ne-am promis ca daca unul cade, cadem amandoi.
i can't help myself your love is so magnetic
please take me away and make me feel isteric
milion miles away... sad.

And I can love love love... love love love ♥

Sunt momente in care iti simt asa de tare lipsa, incat imi vine sa te scot din vise si sa te imbratisez;(...

Cand ti-e dor de cineva, nu inchide ochii... o sa-ti fie si mai dor! sad

De ce trebuie sa pierdem o persoana ca sa ne dam seama cat de mult tinem la ea?

Pretinde ca n-ai inima... asa nu te va ranii nimeni!