| anastasia500 a întrebat:

Maine am o excursie si am emotii! Mereu am avut si nu am putut dormi chiar daca stiam ca trebuie sa ma trezesc la 6:00! Si o sa mergem si pe serpentine si mi-e sa nu mi se faca rau

Răspuns Câştigător
| vadu22 a răspuns:

Funda?big grin

4 răspunsuri:
| vadu22 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrojorezi, si eu aveam probleme de genu'.
Pur si simplu nu te uita pe geam cand esti pe acele serpentine si inchide ochii, gandeste-te ca esti altundeva sau culca-tewinking.
Distractie placuta!

| anastasia500 explică (pentru vadu22):

Multumesc mult o sa incerc tot ce mi-ai zis!

| vadu22 a răspuns (pentru anastasia500):

Deci cum a fost in excursie?laughing

| anastasia500 explică (pentru vadu22):

Nu m-am uitat pe geam m-am distrat cu colegi si nu mi-a pasat de serpentine
!

| vadu22 a răspuns (pentru anastasia500):

Funda?big grin