| kaaaaarmen a întrebat:

Maine este ziua mamei mele...chiar nu stiu ce sa ii cumpar, idei?big grinbig grin FUNDA

Răspuns Câştigător
| Takocska a răspuns:

Cumperi un buchet de flori si zi ca il iubesti crede ma o sa bucure pentru treaba asta mult mai mult decat pentru ori ce prostiihappy Ca stii mamele il iubesc copii cu o iubire diferita fata de celalalte oameni. Un simpli te iubesc mami e destul cu un buchet de folrihappy

5 răspunsuri:
| danimazzz a răspuns:

Cumparai un buchet de flori si o sticla de parfum sau ceva mai modern poate un telefon nou o tableta etc.

| wertori a răspuns:

Poti sa ii cumperi niste cercei mai interesanti, acum depinde si ce gusturi are, cel mai simplu un buchet de flori dar pe langa ele cumpara-i si ceva util : o carte, un fular, o oja sau ceva ce stii ca ii place ei si ceva care nu are sau care isi doreste.

| Ancky a răspuns:

Ai ratat colectia Bershka de anul trecut? O gasesti la Miau Miau cu pana la 70% mai ieftina. Nu crezi? Intra sa vezi!
http://www.facebook.com/MiauMiauSale

| anonimgirl_4046 a răspuns:

Cumpara-i o bijuterie mai scumpa si un buchet de flori. funda?