| AvalohAlyn a întrebat:

Majoritatea broastelor testoase (nu toate) traiesc peste 150 de ani...suna tentant nu? Ati face schimb de vieti cu o broasca testoasa?laughing

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

Nici gand! testoasele sunt prinse de pescari in fiecare zi, ele sunt atacate de rechini, si alte vietuitoare marine, chiar si de vultur(nu e animal agvatic, dar daca o broscuta iese la suprafata, el o prinde)

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As face schimb de viata cu un fluture.Aia viatahee hee
Scurta si intensahappy

| Silvia a răspuns:

Nu, in niciun cazlaughing.

| JeSa a răspuns:

Ouch:O, nu!

| costymaximus a răspuns:

Ai vrea sa traiesti tarandute pe pamant ca broasca testoasa? Eu nu! Prefer sa traiesc in modul actual, biped.

| tim a răspuns:

Calatoreste fara acte, mananca ce vrea gratis, traieste mult fata de noi, avem un pradator comun insa. Ba daca ar avea si aripi in plus, m-ar tenta

| irene4ever a răspuns:

Mai bine 80 ani in corp de om big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu happy ar fi prea ramolita pe la varsta aia laughing