| xPuffy a întrebat:

Martina Stoessel(Violleta)este impreuna cu Jorge Blanco(Leon) in realitate?

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obsedato.

| Iubareata22 a răspuns:

Nu stim, Dragutza! crying crying sad sad

| AndaDaniela a răspuns:

Nup!

| Pufoseniiee a răspuns:

da, sunt impreuna. Jorge a hotarat sa ia o pauza cu Stephie si s-a intors la Tini.

| ta5232545 a răspuns:

Din cate stiu eu, jorge e casatorit, iar martina e singura.

| Martina5 a răspuns (pentru ta5232545):

Jorge e logodit cu una am uitat cum o cheamă da știu că e blondă

| BogdanitzzaAnneMarrie a răspuns:

Nu.
Martina Soessel are 16 ani
Jorge Blanco are 22 de ani
Nu are legatura unu cu altul!

| Chibulcutean_Raluca-Antonia_2002 a răspuns (pentru BogdanitzzaAnneMarrie):

Nu are legătura vârsta dintre ei. Aceștia se înțeleg bine în realitate și chiar petrec timp împreună.

| PyKaciu a răspuns:

Nu!

| DELFINI a răspuns:

Nu. jorge este impreuna cu stephanie camarena, iar martina impreuna cu peter lanzani

| crissc2014 a răspuns:

La inceput, in timpul filmarilor sezonului 1 Da, dar acum Nu, doar prieteni, convinge-te:
http://violettaserialro.blogspot.ro/......tp?/search

| LORYLoreley a răspuns:

Da, au fost impreuna, timp de cateva luni, dar Jorge este logodit, deci s-au despartit.

| Anitza200011 a răspuns:

Eu zic ca daaaaa

| izabelabela10 a răspuns:

Nu.
Eu stiu ca lui Martina Stoessel(Violetta) ii place de Justin Biber

| pinkmiranda a răspuns:

Nu.Jorge Blanco este casatorit cu Stephianie Caire Camarena.

| pufilica12 a răspuns:

Da sunt impreuna... Uita-te pe blogul lui Jorge Blanco acolo posteaza doar el.

| RenyMss a răspuns:

Https://www.facebook.com/JorgeGabrielElverdadero/about

Nu. Este cu Brenda Asnicar sau cum o cheama.

| Alexandra_Adela_1980 a răspuns:

Buna de unde sunt leon ai violeta sau martina stoiesel cu george blanco

| Langa_Sabina_1996 a răspuns:

EU cred ca ar putea fi impreuna.