| babypupiciiiii a întrebat:

ce faceti? am doua intrebari:1:jorge blanco(leon)si martina stoessel(violetta)sunt impreuna? 2:cine stie id de mess a lui jorge blanco? va multumesc

4 răspunsuri:
| andagoth_9923 a răspuns:

1. In realitate nu sunt impreuna! Jorge are o iubita pe nume Stephie!
2. Vedetele nu dau id-uri sau numere de telefon happy

| Iubibilăă a răspuns:

1. Da sunt impreuna.
2. Exista un site in care trebuie sa platesti ca sa afli informati despre el pe siteul "Peoplefinder".
P.S: Cred ca are virusi, iti recomand sa nu dai bani ca sa vezi informati despre el.
Toate cele bune, succes in viata.

| Dragonfly6 a răspuns:

1. Who cares?
2. Vedetele nu dau id-uri, nr. de telefon etc. publicitatii.

| Vancea_Vivien_1998 a răspuns (pentru Dragonfly6):

Eu ii stiu ID-ul martinei stoessel.