| contvechiidc a întrebat:

Mda... voi chiar va milogiti intr-una? adica dupa ce raspundeti la sfarsit : Funda :*?
Sincer eu am facut doar la 1 - 2 maxim intrebari chestia asta dar de atunci nu mai intreb zic " sper ca ti-am fost de ajutor :* " atat straight face
Zic de uni nu de toti.

1. P. S : cine crede ca am dreptate sa dea un vot la intrebare
2. P. S : cine nu, pa! nu rasp daca continuati!
3. P. S.: 1. P. S nu e obligatoriu tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut vreo trei utilizatori, aveau deja vreo 70 de dunde si tot cerseau, o.O te-as fi inteles daca ai fi fost junior, vrei mai repede sa devii senior, alea-alea, dar sa ajunga expert din doar doua luni, e prea de tot.
Cu funde nu poti trai, poate ca nu si-au dat seama de asta.
Am si eu o intrebare, cate puncte iti da daca primesti voturi la intrebarea pusa de tine. a nu se intelege gresit, sunt doar curioasawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ha ha acu am aflat si eu entru ce sunt fundele alea...am crezut ca sunt de fantezie nu stiam de ce se agita toti pentru ele. de cate funde e nevoie ca sa devii senior?

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Eu nu am cerut nici odata las la latitudinea autorului daca considera sa ma rasplateasca ca a tare cu o funda simbolica, Si in plus aceasta cerseala cum o numesti tu este condamnata si de regulament.

| ChristiaNNN a răspuns:

E treaba lor daca se "milogesc" sau nu. Ai facut-o si tu, nu? indiferent ca ai facut-o o data, deci se considera ca ai fost milog, nu? ah, da! Cand ai mai multe P.S. de scris scriele- P.S. 1 P. S. 2...etc. E un sfat!

| contvechiidc explică (pentru ChristiaNNN):

Poate miloaga tongue nu sunt baiat, ci fata. Sfat-ul nu imi e de ajutor tongue

| ChristiaNNN a răspuns (pentru contvechiidc):

In ce lume traim. Nici sfaturile nu mai sunt bine primite.

| contvechiidc explică (pentru ChristiaNNN):

Adevarat... tongue

| AlexxoDany a răspuns:

Chestia asta cu fundita mi se pare o tampenie...adica ce am de castigat pana la urma? Intru pe forum sa ajut oameni sau sa ma ajute cineva. Cred ca cei care vor fundita ori inca in copii care mai mult nu ii duce mintea ori sunt niste fustrati care nu au mari realizari in viata si avand un rank cat mai inalt ii face sa se simta bineee. Niciodata la intrebari nu am scris ca dau funda si nici nu am "cersit" una pentru ca asta este irelevant pentru mine.