| anonim_4396 a întrebat:

Merit sa plec de aici? M-am saturat de lumea asta de aici! crying

12 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nick name-ul tau este antagonist.

| Adry05 a răspuns:

laughing. Prima data cand am citit am crezut ca te referi sa pleci din tara. Apoi, vazand raspunsurile altora am crezut ca iti doresti moartea. Trebuie sa fi mai clar putin. Daca tu consideri TPU plictisitor, atunci poti pur si simplu sa numai intri. Asa am facut si eu o perioada, acum mi s-a facut dor de el si am revenit happy.

| Mangustă a răspuns:

Tocmai vroia unu sa-si deschida afacere cu cartofi deci din banii scosi poate il convingi sa iti cumpere si tie un pistol. Stai calm, nu o sa te omori, insa vei trimite un mail la fiecare persoana cunoscuta ca vei face asta. Astfel cei care iti dau tie netu vor vedea ca vrei sa te omori si vor anunta OTV-ul. Astel ajungi mai cunoscut decat Elodia (desigur, moartea/disparitia ta va fi anuntata si pe TPU deci nu se va mai mira nimeni ca nu mai intri)
Bafta

| William a răspuns:

De ce vrei sa pleci? Te enerveaza ca nu primesti funde destule?

| Crucified a răspuns (pentru William):

Nu. alte probleme cu TPU crying

| betsy a răspuns:

Ăăăă...Tu cine eşti?

| jess179 a răspuns:

Vrei sa pleci din Romania? Daca esti major/a poti pleca fara probleme.Dar trebuie sa stii exact ce vei face in tara aceea, ce loc de munca vei avea, unde vei sta, si daca vei pleca singur sau cu cineva.

| Inovssakura a răspuns:

Ce vrei sa spui?

| Crucified a răspuns (pentru Inovssakura):

Pai vrea sa plec de pe TPU si nu stiu cum sa-mi sterg contul crying

| usernameSg0 a răspuns (pentru Crucified):

Nu prea cred ca are rost sa pleci, am si eu probleme cu TPU deoarece am intrebari la care NU RASPUNDE NIMENI, si tot continui sa astept. Daca cineva iti sterge intrebari ai putea sa-ti faci alt cont. Daca o sa faci asta sa-mi trimiti si mie invitatie de prietenie.happy

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

De ce ai vrea sa pleci? Stiu ca lumea asta e un chin dar... Dumnezeu stie cand fiecare dintre noi va pleca. Bafta big grin

| petru999 a răspuns:

Da mah mori odata nu se supara nimeniwinking