| anonim_4396 a întrebat:

Mi se intampla doar mie sau youtube-ul nu mai reda melodiile automat?! Ma refer la lista de preferate, daca activai redare automata, cand se termina un clip incepea altul, cum e si normal, dar acum nu! Mi se intampla doar mie sau e o problema de-a lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este ciudat, nici mie nu imi merge redarea aleartorie. Nu e nimic, e o problema la server. Asteapta si tu.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai activat acel buton! Asigura-te ca e activat! Altceva nu poate fi.
Pa, pa.

| SimoNARaluCA a răspuns (pentru anonim_4396):

Este activat! Poate se remediaza, nu stiu ce se intampla!

| anonim_4396 explică (pentru SimoNARaluCA):

Ai un virus atunci. O sa incerc sa vad si daca e si la mine.
Pa, pa.

| eaglewatch01 a răspuns:

Turn shuffle on.

| anonimus65 a răspuns:

Mi se intampla si mie cica i cv pe youtub care nu te lasa sa pui melodii la intamplare ca cica poti pune de 100 de ori o melodie doar ca sa faci vizoalizari