| cristi28boss a întrebat:

Mie imi place de o fata de la mine din clasa si vr sa o invit la un bal al scolii si e cam timida dar daca o sarut pe gura nu frantuzesc e in regula? plz dati-mi sfaturi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca-i timida de ce sa sari pe ea, direct la gura, si vorba unei utilizatoare, dude cu timiditatea,

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca consideri tu ca e in regula, fa orice. Tu stii cati ani ai, ce fel de bal este, in ce fel iti place de ea...

| emy a răspuns:

In primul rand, daca e tmida, incearca sa discuti cu ea, nu sa o saruti! In al doilea rand, evita saruturile! Specialistii ne avertizeaza sa evitam saruturile, aglomeratiile, sa nu vorbim aproape unul de celalalt, pentru a nu contacta virusul H1N1. Vorbesc foarte serios.Situatia e destul de grava.