| Mihai123211 a întrebat:

Nu am mai fost la sala de cateva luni si am mai slabit de atunci sad nu inteleg de ce ca proteine am luat putin timp sad

3 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Proteinele te umfla temporar, daca renunti la proteine s-au dus si muschii. Ai grija ca proteinele iti distrug ficatul, de cat sa iei proteine mai bine incerci sa mergi de in fiecare saptamana de 2-3 ori la sala.

| TheFuture a răspuns (pentru fif2002):

Te umfla temporar? ma nu vorbim de steroizi, proteinele ajuta la formarea si marirea muschilor, nu iti distrug ficatul, tu mananci in fiecare zi proteine din alimente.

| TheFuture a răspuns:

Ai slabit si cand slabesti pierzi si din masa musculara... nu e de la proteine

Întrebări recente