| kaileemckenzie a întrebat:

Nu stiti niste tratamente NATURALE pentru slabit?
PS:Nu pastile (:

Fundaa kiss kiss >big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să slăbești, pe lângă o dietă corespunzătoare trebuie să faci și sport. Pentru că altfel nu funcționează. Bea cel puțin 2l de apa pe zi. Nu mai mânca nici un fel de dulce (dacă vezi că ți se face poftă totuși, poți să mănânci o bucățica de ciocolată pe zi), respectă cele 3 meșe pe zi, mai ales micul dejun (este foarte important). În general ai voie să mănânci din absolut orice dar cu măsură.
Secrete: Școală-te de la masă cu senzația de nesătulă. Nu trebuie să te școli de la masă plină să nu mai poți să stai.
Bea un pahar de apa înainte să mănânci, te ajută să nu mai mănânci așa de mult.
Nu mai mânca după 7 nimic în afară de fructe și legume.
Ananasul și mâncarea iute ajută la slăbit.
Sper că te-am ajutat. Dacă faci tot ceea ce ți-am scris, vei slăbi. Te asigur.

2 răspunsuri:
| InnocentLoovee a răspuns:

Sportul.

| MrSonnyist a răspuns:

Incearca sa bei de 3 ori pe zi cate un bol cu supa de varza.(nu rosie, verde!)Am auzit ca functioneaza.
SUCCES!

Întrebări recente