| edoardo a întrebat:

O intrebare la care as avea de nevoie de mult ajutor!
Cum pot trasa niste linii si sa pun dimensiuni.(PhotoShop Cs6)
Ca sa fiu mai explicit :
Am o poza cu niste pereti si vreau sa le pun linii si sa scriu dimensiunile lor.
Va rog poate ma puteti ajuta daca nu cu PhotoShop Cs6 orice program!
P:S : Is incepator la Ps!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| fatpookie a răspuns:

Tragi Linia si dupa dai click pe acea iconita pentru a scrie iti apare un chenar si scrie acolo ce vrei sa scrii

5 răspunsuri:
| alexandraspop2001 a răspuns:

Imi pare rau nu ma pricep la informatica

| fatpookie a răspuns (pentru alexandraspop2001):

Si dc mai raspunzi daca nu stii?

| fatpookie a răspuns (pentru alexandraspop2001):

Stai asa sa intru in ps si iti zic eu imediat

| fatpookie a răspuns (pentru alexandraspop2001):

Https://www.youtube.com/watch?v=umPg6f_0KGs faci ca in tutorial numai ca nu le faci curbe... Sper ca te-am ajutat si uitate la mai multe tutoriale ca sa nu mai fi incepator

| edoardo explică (pentru fatpookie):

Ms mult de ajutor asta stiam si eu sa fac numai ca nu inteleg cum bag text stii sa bagi linia si dupa sa bagi 1.75m etc am dat pe T ala mare am bagat text dar se vede asa cu rosu toata imaginea si nu stiu ce sa-i fac si dupa ce am scris gen 150m nu se vede clar... nu stiu ce i-am facut parca am apasat pe sageata aia. Scuze ca nu am fost asa explicit dar am vrut sa fiu cat mai concret

| fatpookie a răspuns (pentru edoardo):

Tragi Linia si dupa dai click pe acea iconita pentru a scrie iti apare un chenar si scrie acolo ce vrei sa scrii